poniedziałek, 6 września 2010

Sesje ciążowe-Akty ciążowe

Zdjęcia w Ciąży czyli kolejna odsłona aktów ciążowych.
Sierpień i wrzesień okazał się dla nas bardzo pracowity. Tak też było tej soboty, tym razem dla odmiany nie był to reportaż ślubny, a naszym zadaniem była sesja ciążowa. Bardzo fajnie się złożyło bo były to zdjęcia nago, czyli najzwyczajniej akty ciążowe. Z racji tego, że bardzo nie lubimy powielać swoich pomysłów, nie lubimy cukierkowych "fotek" mimo zmęczenia materiału w tym miesiącu wysiliłyśmy nasze umysły i chyba udało nam się zrealizować coś ciekawego.
Nasza pomocą stał się manekin, który nas straszy od jakiegoś czasu w domu(ciężko się przyzwyczaić że w pokoju obok stoi rosły chłop 190cm), który to dzień wcześniej był wykorzystywany do typowych  katalogowych zdjęć.
Efekty? oceńcie sami: 

3 komentarze:

 1. Niestety te fotki są niesmaczne. Gdyby nie to, że sam niedawno mogłem obserwować żonę w trakcie ciąży penie nie dostrzegłbym jak nieładnie jest to pokazane na tych zdjęciach. Pomijając postprocesing zdjęcia wyglądają jak z litaratury medycznej.

  Nie jest to atak na Ciebie, ani na Twój warsztat - masz w pf masę zdjęć, które są bardzo dobre. Tutaj natomiast w mojej ocenie zabrakło pomysłu i została fizjologia. Sesja nie musi być cukierkowa aby pokazywać piękno stanu błogosławionego...

  Pozdrawaim,
  HTML

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo interesujące, wydobywają piękno kobiecego ciała w tym szczególnym stanie.

  OdpowiedzUsuń