Fotografia Artystyczna

Grafiki oraz Imperium Dawida

Pare dni temu przy publikowaniu ilustracji cz.1 zapowiadałam część 2 czyli ilustracje do "Psychologii dziś"

W związku z tym że nie otrzymałam jeszcze pdf-ów z tamtymi illustracjami, to wrzucam coś innego:)

Czyli kilka grafik, oraz jeszcze parę zdjęć z ostatniej sesji z Dawidem.

Ilustracje cz1.

Dziś czas na ilustracje, te prezentowane poniżej powstały przy okazji  i z rozpędu przy ilustrowaniu artykułów dla polskiej wersji „Gehirn&Geist” czyli  "Psychologia dziś".

Grafiki które trafiły do "Psychologi dziś" już niedługo na moim blogu:)Imperium Davida cz.2

Czas na część druga zdjęć zapowiadanych w poprzednim poście:)

miley.maxmodels.pl - model
jamayka.maxmodels.pl- wizaż
Foto - JaImperium Dawida

No i przyszedł czas na planowaną od tygodnia sesję. 
W sesji udział wzieli: 
miley.maxmodels.pl - model
jamayka.maxmodels.pl- wizaż
Bodnar czyli ja- foto
Fifi - szkodnik
Jolek-strażnik szkodnika

Na sesji odwaliliśmy sporo zdjęć. Była to niezmiernie przyjemna praca twórcza w miłej atmosferze.
Z informacji dodatkowych FIFI dostała cieczkę czyli jest już psią kobietą, a my mamy misje uciekania przed psami i ochronę cnoty maleństwa przez 3 tygodnie.

A wracając do zdjęć, to pod dołem wrzucam pierwszą partię, na dobry początek:Portret męski - Czy Bogowie noszą czapki?

W przerwie między aktami z poprzedniej serii i illustracjami na którymi teraz pracuje, trafiła mi się mała sesja z Marcinem. Na ten moment wrzucam tylko kilka, reszta musi poczekać na swoją kolej. Zdjęcia robiło mi się bardzo fajnie, jedynie Fifi była nie pocieszona, bo nie mogła podgryzać modela i została zamknięta na tą godzinkę w sypialni, ze złości i rozpaczy zrobiła mi ogromne siuśki na środku łóżka:)
A to parę zdjęć, reszta za jakiś czas:)


Does the GOD wear pants?

Hello, czas na  zapowiadaną 1 część z sesji z Adamem. 

Sensu i przesłania nie będę tłumaczyć bo oznaczałoby to traktowanie odbiorcy jako nie w pełni rozgarniętego i nie potrafiącego myśleć.

W ramach wyjaśnień, "slipy" są celowo użyte, mając na celu kontrastować z pseudo koroną.


Zobacz także:
http://annabodnar.blogspot.com/2010/10/akt-meski-zapowiedz.html


Akt męski - zapowiedz 

Dzisiaj udało mi się zrealizować sesję planowaną od dawna, już w większym studiu, a więc więcej pola do manewru. Z Adasiem umówiona byłam na wrzesień, ale z powodu dużej ilości pracy udało się nam sesję zrobić dopiero teraz. Więcej szczegółów next time, na razie zajawka.Akt nietypowy - czyli nie do końca fotografie erotyczne

 

Opowiedz mi o pięknie i brzydocie. Czy piękne jest na pewno piękne a brzydkie jest brzydotą.
Co definiuje piękno? Ile jeszcze ton plastiku musi spaść na nasze ciała? Ile zastrzyków botoksu?
Zabawne, naturalność i szczerość nie jest w cenie żywienia organic. Drzemie w nas piękna i bestia, tylko piękna jest bestią, a bestia wcale nie jest piękna.
O tak kobieto musisz być piękna i plastikowa, nie zapomnij dziś promocja: konsultacja z doktorem photoshop gratis przy zakupie botoksu pod oczy. Bądź idealna, karm się dietą, przypadkiem nie używaj życia, natura jest zła, pamiętaj patrz tylko w lustro, najważniejsze jest to czy nie masz nowej zmarszczki, a nie Twoje wnętrze. 
"Jak schudnąć? Oto jest pytanie!" , "Zapraszamy Drogie Panie na skuteczne odchudzanie!"Diety, Fitness, skuteczne diety, Skuteczne tabletki odchudzające kup już dziś". I takie tam inne brednie na ekranie Twojego czy nie Twojego guru TV.

Akty i NIE akty

Zapakuję swoją tożsamość do kartonowego pudełka, wyślę ja e-mailem, bo szkoda mi na znaczek, a poza tym nie lubię kolejek na poczcie, wyśle moje "ja"do wszystkich tych co decydują o tym czy stać mnie na chleb czy na piekarnie, i tak nikt n...ie odpisze bo mój kartonik trafi do spamu urzędu skarbowego, mimo że wcale nie tam miał trafić. Lubie chować głowę w karton, bo ziemia jest za twarda, a kartonik jest mój, nawet jeśli go wyślę.