Anna Bodnar - MatyldaProjekt.COM

Z wykształcenia jestem filologiem oraz grafikiem komputerowym. Obecnie również współwłaścicielką agencji reklamowej Matylda Projekt. Fotografuje od paru lat. W marcu 2008 zostałam członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików.
O sobie: Odkąd pamiętam interesuje mnie sztuka wizualna, gdyż często przekazuje więcej niż słowa. Przez całe życie szukałam artystycznego sposobu wyrażenia siebie. To, co robię to moja pasja, to niechęć do "plastikowego" świata. Źródłem inspiracji jest dla mnie życie codzienne jak również literatura piękna. Do swoich prac mam bardzo emocjonalny stosunek, ponieważ w dużej mierze wyrażają mnie. W swojej twórczości posługuję się fotografią oraz różnymi programami do obróbki grafiki. W pracy bardzo często wykorzystuję najtańszą, zawsze punktualną modelkę, czyli siebie.
Większość moich prac jest pewnego rodzaju dialogiem wewnętrznym. Dialogiem ze swoim ciałem i sexualnością. Jest poszukiwaniem siebie w świecie nietolerancji i obłudy. Jest strachem przed przemijaniem
i brakiem akceptacji. Jest poszukiwaniem "Rajów utraconych" oraz obawą że te obecne przeminą. Jest próbą zmierzenia się z tematami, które mnie przerażają. W większości zdjęć wykorzystuje swoje ciało, które jest dla mnie takim samym materiałem jak dla malarza farby. Fotografia bardzo często jest dla mnie materiałem wyjściowym, i wykorzystuję ja do kreowania własnej rzeczywistości.Agencja Fotograficzno - Reklamowa: MatyldaProjekt.Com to ja - Anna Bodnar oraz Jola Woś. Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem i realizacją różnych sesji zdjęciowych oraz szeroko rozumianą reklamą. Możemy zrealizować Państwa najbardziej wyszukane zlecenie. Zakres naszej działalności to:

Fotografia reklamowa - realizujemy sesje zdjęciowe, od pomysłu, poprzez wizaż dobór miejsca stylizację, po przygotowanie zdjęć do druku. Na Państwa zlecenie wykonamy reklamę prasową, plakat, kalendarz, billboard, ulotki, wizytówki, foldery. Zajmiemy się kompleksową obsługą zlecenia zaczynając od przygotowania sesji zdjęciowej, kończąc na dostarczeniu gotowego produktu.

Zdjęcia ślubne -Kochamy fotografie, dlatego więc zdecydowałyśmy się założyć własną firmę.
Fotografia dla nas to emocje i radość.

Mamy nowoczesne podejście do fotografii, sesje u nas to wyśmienita zabawa, kończąca się piękną pamiątką w postaci wyjątkowych zdjęć.

Fotografie, które oferujemy, to niezwykle opowiedziane historie, przywołujące emocje, radość i wzruszenie.

Gwarantujemy wspaniałą pamiątkę, która po latach, wywoła łzy wzruszenia na Państwa twarzach.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć, bo to one powiedzą więcej niż my potrafimy wyrazić słowami.

Fotografujemy na terenie całego kraju. Pojedziemy w każde miejsce w Polsce
i Europie.
Zapraszamy do obejrzenia Naszych zdjęć na BLOGU oraz na naszej stronie: www.MatyldaProjekt.com


INNE:

Fotografia aktu - to jedna z najpiękniejszych i najtrudniejszych dziedzin fotografii. Gwarantujemy Państwu niebanalne i oryginalne podejście dające niepowtarzalne efekty.

Fotografia produktuZdjęcia komunijne, studniówkowe, chrzty.

Retusz zdjęć