Sesje ciążowe i rodzinne

Zdjęcia w Ciąży czyli kolejna odsłona aktów ciążowych.
Sierpień i wrzesień okazał się dla nas bardzo pracowity. Tak też było tej soboty, tym razem dla odmiany nie był to reportaż ślubny, a naszym zadaniem była sesja ciążowa. Bardzo fajnie się złożyło bo były to zdjęcia nago, czyli najzwyczajniej akty ciążowe. Z racji tego, że bardzo nie lubimy powielać swoich pomysłów, nie lubimy cukierkowych "fotek" mimo zmęczenia materiału w tym miesiącu wysiliłyśmy nasze umysły i chyba udało nam się zrealizować coś ciekawego.
Nasza pomocą stał się manekin, który nas straszy od jakiegoś czasu w domu(ciężko się przyzwyczaić że w pokoju obok stoi rosły chłop 190cm), który to dzień wcześniej był wykorzystywany do typowych  katalogowych zdjęć.
Efekty? oceńcie sami:


SESJE CIĄŻOWE
Sesje ciążowe - nietypowe zdjęcia  w ciąży.

Chciałam wrócić jeszcze raz do zdjęć ciążowych, a w zasadzie aktów ciążowych, wykonanych parę miesięcy temu.  Pisałam już coś o tym ale  foto zamieszczone było wyjątkowo małe, bo dołączone jako prezentacja z viewbooka ( z lenistwa i braku czasu), co mogło utrudniać oglądanie. Teraz blogger pozwala na duże zdjęcia więc z miła chęcią wrócę do sesji Ewy i Alexa.. Niesamowicie sympatyczna i kreatywna para i to pozwoliło mi na bardziej odważne zdjęcia. Na szczęście nie było tu mowy o wiązaniu kokardek na brzuchu i robieniu innego tego typu kiczu, co mnie niesłychanie ucieszyło. Zdjęcia miały być odważne i z charakterem i wydaje mi się że takie też nieskromnie mówiąc wyszły:)
Tak więc raz jeszcze Ewa i Alex "w ciązy":


W tym poście,mam przyjemność zaprezentować kilka zdjęć z dwóch sesji ciążowych.
Pierwsze zdjęcia to Ewa i Alex, niesamowicie sympatyczna i kreatywna para i to pozwoliło mi na bardziej odważne i "pojechane zdjęcia, czyli takie jakie właśnie Ewa sobie zażyczyła:)Na szczęście nie było tu mowy o wiązaniu kokardek na brzuchu i robieniu innego tego typu kiczu, co mnie niesłychanie ucieszyło. Zdjęcia miały być odważne i z charakterem czyli to co aniki lubią najbardziej.
Makijaż wykonała Daria Kowalówka, a był tak fajny , że jak napisała mi potem Ewa, żal było zmywać:)

No i właśnie w ten sposób wyszło to co wyszło, a mówiąc nie skromnie wyszło fajnie.
Takie zdjęcia ciążowe bez kiczowatych dodatków.

Druga Parka widoczna na zdjęciach to Kinga i Mateusz, tu już mamy spokojniejsze zdjęcia, ze względu na młodziutki wiek:)


SESJE RODZINNE


SESJE RODZINNE
Wszystkim modelkom serdecznie dziękujemy:)

Dzieci w fotografii


Wszystkim modelom i modelkom dziękujemy za sesję:) Było fajnie:)